Vánoční besídka s RK Okno nemovitostí

18. 12. 2017 – Nadcházející Vánoce jsme oslavili společně s RK Okno nemovitostí v hotelu Plumlov

Ve čtvrtek 14. prosince dopoledne jsme si dali v krásném prostředí hotelu Plumlov dostaveníčko s naším dlouholetým sponzorem a kamarádem-realitní kanceláří Okno nemovitostí. Společně jsme se sešli, abychom trošičku předčasně oslavili nadcházející vánoční svátky.

Vánoční besídka, večírek, nebo jak naše setkání nazveme, byla slavnostní a krásná. Naše děti obdržely od RK Okno nemovitostí vánoční dárky a tentokrát pro ně byly opravdu překvapením: nikdo totiž nevěděl dopředu, co dostane. Na oplátku jsme pro přítomné připravili opravdu zdařilý program. Více než hodinové pásmo bylo složeno z hrané pohádky „O perníkové chaloupce“, scénky „Telefon“, kterou předvedly děti a vtipné scénky „Popoluška“, kterou si připravili vychovatelé. Trochu jsme si také připomněli vánoční tradice v praxi a děti i dospělí si vyzkoušeli pouštění lodiček, házení bačkorou, krájení jablíčka a lití olova. Celý program vyvrcholil společným zpěvem s kytarou. Tento program byl naším dárkem pro realitní kancelář. Po skončení programu následoval výborný, již téměř vánoční oběd.

Naše setkání bylo nejen vánoční, ale i narozeninové. Dvě naše mladé slečny, Markéta a Nikola, oslavily v prosinci 18. narozeniny a vstupují tak do světa dospělých. Od realitní kanceláře dostaly krásné dárky a dort a všichni jsme jim srdečně poblahopřáli. A také Evičce, která 23. prosince bude mít 14 let a jíž také patřila část narozeninové oslavy.

 Celé dopoledne bylo pro nás, a věříme, že i pro pracovníky RK Okno nemovitostí veskrze vánoční a velmi příjemné. Poděkování patří RK Okno nemovitostí za dárky a pohoštění a také všem z našeho domova, kteří se se jakkoliv na tak pěkném setkání podíleli.

Těšíme se na další spolupráci v roce 2018!