KK Van a Truck show Kožušany 2019

01. 08. 2019 – Zúčastnili jsme se srazu kamioňáků v Kožušanech

 

Na sobotu 27.7.2019 jsme dostali pozvání na akci „kamioňáků“, tedy na jejich sraz v Kožušanech. Zpočátku jsme si ani nedokázali představit, o co jde, o to více jsme byli zvědaví a natěšení.

Dali jsme tedy dohromady dvě auta plná dětí jak z Plumlova, tak z Konice, a vyrazili jsme směr Olomouc. Už po cestě nás naváděly značky na silnici, takže jsme cíl nemohli minout. U vchodu jsme se dočkali vřelého přijetí, každé dítě dostalo volný vstup po celém areálu formou náramku.

 Těch atrakcí! Děti si na simulátoru vyzkoušely, jaké to je, když v autě havarují, s BESIPEM si prošly překážkovou dráhu s „únavovými a alkoholovými“ brýlemi, zaskákaly si  na nafukovacích hradech, roztáhly dodávku na laně, nechaly si namalovat obrázky na obličej... K tomu všemu se dobře najedly a napily. A dozvěděly se také něco o policejní práci kynologů a  zásahové jednotky hasičů v případě autohavárie, o práci zdravotníků a o dárcovství krve. To vše v režii pořadatelů -kamioňáků. Nebýt dvou bouřek (na vodu jsme ale asi měsíc všichni čekali), bylo by vše naprosto ideální. Neustále se  nám někdo věnoval a akce měla obrovský spád.

   K tomu všemu jsme pro naše děti dostali spoustu dárků ve formě hraček a sladkostí. Těch bylo tolik, že nám to kluci museli dovézt další den dodávkou.

Děkujeme zaměstnancům společnosti DHL, kteří nám předali podobné dárky a také společnosti Big Agency, která našim dětem předala dárek ve formě dětské kuchyňky. Na závěr si každé naše dítko odneslo tašku s upomínkovými předměty.

Jsme velmi rádi, že jsme se mohli o prázdninách zúčastnit tak skvělé akce a těšíme se na další případnou spolupráci.  Kluci, moc děkujeme!