Klárka vítězkou

18. 09. 2020 – Naše Klárka vyhrála v celostátní talentové soutěži

Minulou neděli zaznamenal náš dětský domov velký úspěch. Devitiletá Klárka zvítězila v celostátní talentové soutěži "Hledá se talent". Tato soutěž se konala již čtvrtým rokem a je postavena na obdobných principech jako televizní Česko-Slovensko má talent.

Hledá se talent je projekt organizace Děti v akci / Společně pro dětské domovy z. s. Jedná se o soutěž pro dětské domovy, ve které děti předvádějí svůj talent  v oblasti hudební, taneční, sportovní, prostě vynalézavosti se meze nekladou. Cílem celého projektu je pak dlouhodobá podpora talentovaných dětí, které vyrůstají v dětských domovech.

Tentokrát se soutěž konala v divadle v Pardubicích a náš dětský domov se jí zúčastnil poprvé. A hned takový úspěch! Klárka, která se teprve rok  věnuje sportovní gymnastice, zde předvedla s tetou Pavlou taneční kompozici s gymnastickými prvky nazvanou "Na francouzské téma". A s tímto úžasným představením zvítězila. 

Jsme moc rádi, že i děti z dětských domovů mohou předvést, co umí, děkujeme pořadatelům, ale i tetám a strejdům, kteří se Klárce věnují. A moc Klárce a tetě Pavle gratulujeme!

 Na fotografie z celé akce se můžete podívat zde  https://jandrasnar.dastax.cz/#!/gd/8e8ba22245