Konec prázdnin na Balkáně

31. 08. 2014 – S letošními prázdninami jsme se rozloučili ve velkém stylu

Ve čtvrtek 28.srpna jsme uspořádali zábavné odpoledne pro naše děti i děti z okolí na rozloučení s letošními prázdninami nazvané stylově "Konec prázdnin na Balkáně". Celou akci připravili naši vychovatelé a správní zaměstnanci za spolupráce Klientského centra České spořitelny v Prostějově. Udělali jsme velkou propagaci v tisku, na internetu a  i místním rozhlasem jsme pozvali zájemce z širokého okolí. A vyplatilo se nám to!

Přišla téměř stovka dětí od těch nejmenších tříletých až po šestnáctileté. Zažily  zábavné soutěžní odpoledne plné aktivity a zábavy. U prezence obdržely registrační kartu, na které byly vypsány názvy disciplin a ty děti mohly v libovolném čase absolvovat. Čekaly na ně výtvarné dílny, lovení rybek v naší malé přehradě, zahradní golf, střelba z luku a vzduchovky, trampolina a skákací hrad. Za úspěšnou účast v jednotlivých disciplinách děti  obdržely pravé balkánské dolary. Ty pak mohly směnit v balkánském krámku za hračky, školní potřeby a sladkosti. Navíc si mohly o přestávce  zatančit zumbu nebo se jen tak proběhnout po zahradě. Všichni byli spokojeni a moc se jim u nás líbilo.

Děkujeme Klientskému centru České spořitelny z Prostějova za pomoc při organizaci a odměny do krámku, majitelům autopůjčovny Cestuj klasikou za pomoc při soutěžích, realitní kanceláři Remax za zapůjčení skákacího hradu, slečně Veronice Bašné za ukázkovou lekci zumby, strejdovi Zdeňkovi jako hlavnímu organizátorovi celého odpoledne a všem, kteří se jakkoliv podíleli na příjemně stráveném odpoledni.

Všichni se moc těšíme na další podobné akce.