Konec školního roku s motorkáři

14. 06. 2015 – Už několikátým rokem nás navštívili motorkáři z Olomouce

V sobotu 13.června se už děti po obědě nemohly dočkat. Očekávali jsme návštěvu motorkářů z Olomouce. Nebyla to žádná novinka, jezdí k nám už několikátým rokem a vždycky to bývá pro všechny velmi příjemné setkání. Děti  mají možnost se svézt na silných stojích po Plumlově  a okolí a to je zážitek, který jen tak hned nezapomenou.

Po projížďce si děti zasoutěžily o čokolády a sladké ceny ve vědomostních a pohybových soutěžích. Musíme přiznat, že výsledky vědomostní soutěže nebyly moc valné a tak máme motivaci do příštího školního roku více se učit a hlavně více se zajímat o všechno, co se kolem nás děje.

Na závěr setkání si děty mohly vlastnoručně opéct špekáček na ohni a, i když bylo pěkné horko, všem náramně chutnal. Před rozloučením jsme si slíbili, že se na podzim setkáme opět.

Moc děkujeme všem deseti motorkářům, kteří nás tentokrát navštívili, za hezké a přínosné odpoledne a těšíme se na podzimní setkání.

Vzali jsme zároveň toto odpolední posezení jako malé předčasné rozloučení se školním rokem 2014/2015 a  za 14 dní hurá na prázdniny!