MDD s Oknem nemovitostí

02. 06. 2022 – Užili jsme si krásný Den dětí

Po delší době jsme se 1. června setkali s naším sponzorem a přítelem- realitní kanceláří Okno  nemovitostí, respektive s jejími zaměstnanci. Připravili si pro nás program ke Dni dětí v luxusním prostředí hotelu Plumlov.

Sešli jsme se v 11 hodin dopoledne a myslím, že nikdo nelitoval. Pro mladší děti byly připraveny sportovní soutěže. Soutěžilo se v hodu na cíl, skocích v pytli, slalomu, skoku přes švihadlo a běhu po opičí dráze. S organizací soutěží pomáhali i naši vychovatelé.  Malí vítězové dostali sladké odměny a diplomy. Pro větší děti byla připravena beseda.  Pana Filip Vítek se vloni jako amatér zúčastnil spolu s profi horolezci expedice do Pakistánu, jejíž cílem byl výstup na jednu z osmitisícovek v tamních horách. A o této cestě, přípravě na ni, úskalích takového výstupu, radostech i problémech cesty dětem téměř hodinu a půl velmi poutavě vyprávěl. Vyprávění bylo inspirativní nejen pro děti, ale  i pro  dospělé, protože bylo nejen o zajímavé cestě, ale i o  odhodlání, touze překonávat překážky a o  pevné vůli. 

Po těchto aktivitách následoval oběd, kdy si všichni pochutnali na kuřecím řízku s bramborovou kaší a jablečném závinu. V průběhu celého setkání jsme si také popovídali s pracovníky RK a trošlu naplánovali vánoční setkání. Už se budeme moc těšit. 

Všem z RK OKno nemovitostí, kteří se jakkoliv na tomto hezkém Dni dětí podíleli moc děkujeme.