Návštěva Aeroklubu Františka Josefa

13. 12. 2014 – Mikuláš s čertem a andělem se snesli z nebe

Dnes odpoledne jsme letos již podruhé přijali pozvání do Aeroklubu Františka Josefa v Prostějově. Konala se zde mikulášská besídka. Po první návštěvě, která se uskutečnila na podzim a při níž měly děti možnost se proletět letadlem nad Prostějovem a Plumlovem, jsme se všichni těšili zase na nějaké překvapení.

 A stálo to za to! Mikuláš, čert a anděl nepřišli po zemi, jak to bývá obvyklé, ale snesli se  z nebe, neboli skočili padákem přímo mezi nás. Tam nás hned odchytli a za pěknou básničku a příslib dobrého chování v příštím roce jsme dostali balíček dobrot. A to nebylo všechno. Následovalo pozvání na vynikající guláš a čaj na zahřátí  z pravé polní kuchyně. Všem moc v sychravém  počasí chutnalo.

Na závěr si ještě děti mohly zasoutěžit o pěkné ceny v podobě sladkostí a hraček. Odpoledne uteklo jako voda a už skoro potmě jsme odjížděli velmi spokojeni  zpátky do domova.

Moc děkujeme Aeroklubu Františka Josefa, jmenovitě paní Bonkové, za pozvání  a nevšední zážitky a těšíme se na další spolupráci v příštím roce!