Návštěva ministryně práce a sociálních věcí Mgr. Michaely Marksové

08. 10. 2014 – 6. 10. jsme v našem domově uvítali vzácnou návštěvu

6.října jsme v našem domově uvítali vzácnou návštěvu. Při své cestě po Olomouckém kraji navštívila náš dětský domov jako jediný paní ministryně práce a sociálních věcí Mgr. Michaela Marksová. Paní ministryni uvítal stylově pan vedoucí vychovatel  v hanáckém  kroji pravými hanáckými vdolečky.

Po přivítání proběhla beseda  paní ministryně a dalších členů jejího doprovodu s vedením našeho domova o současnosti a budoucnosti dětských domovů. Poté si všichni prohlédli pokoje dětí, společné prostory  i zahradu. Součástí prohlídky bylo malé kulturní vystoupení našich dětí. Chtěli jsem ukázat, že naše děti taky něco umějí a tak na klavír krásně zahrála Míša, Pavel zazpíval za doprovodu kytary romskou lidovou píseň a moderní písničky zazpívalo duo sester Sára a Nikola.

Na závěr jsme paní ministryni předali dárky, které zhotovily děti společně s vychovateli, paní ministryně se nám podepsala do kroniky, vyfotografovala se s dětmi  a už následovalo rozloučení. Poděkovali jsme za návštěvu a popřáli hodně pracovních úspěchů.

Byli jsme návštěvou velice potěšeni a věříme, že se paní ministryni u nás v domově líbilo.