Nejmilejší koncert

09. 04. 2016 – 6.dubna tři naše děvčata vystoupila na Nejmilejším koncertě v Olomouci

Jako každým rokem, tak i letos začátkem dubna proběhlo  regionální kolo Nejmilejšího koncertu. Pro neznalé upřesníme, že se jedná o soutěžní přehlídku zájmové činnosti dětí z dětských domovů. Tento rok ho pořádal Dětský domov a Školní jídelna Olomouc v Domě armády v Olomouci.

I my jsme se letos této soutěže zúčastnili se třemi děvčaty. Jako první vystoupila  osmnáctiletá studentka obchodní akademie Michaela, která bravurně zahrála na klavír dvě skladby z filmu Amelie z Montmartru. Za bezchybné provedení sklidila velký potlesk a byla porotou vybrána do celostátního kola, které se bude konat v květnu v Ostravě.

Ani další dvě vystupující nám ostudu rozhodně neudělaly. Dvanáctiletá Eva zahrála na zobcovou flétnu dvě písničky a přestože hraje teprve necelý půlrok, zahrála krásně čistě. Také benjamínek naší reprezentace, osmiletá Anička, zazpívala bez doprovodu hudebního nástroje dvě lidové písničky. Vystoupení se oběma dívkám moc povedlo, a i když nepostoupily, můžou být se svým výkonem spokojeny.

Děvčatům blahopřejeme k úspěšné reprezentaci a budeme pilně cvičit, abychom příští rok na Nejmilejším koncertě dopadli stejně dobře nebo možná i lépe. Už teď se těšíme.