Nový nábytek na vychovatelně a nové elektropřístroje

16. 08. 2014 – Díky dvěma prostějovským firmám se nám zkvalitnil život v domově

V poslední době se nám podařilo získat dva nové sponzory - firmu Kendrion a firmu SOUFFLET AGRO, obě z Prostějova.

 

Od firmy Kendrion jsme získali nový nábytek do vychovatelny a několik stolů do společné jídelny. Nábytek do vychovatelny nám udělal obzvláště radost, protože díky němu máme nyní místnost, kde budeme trávit nejen část služeb s dětmi, ale bude zde možno realizovat i porady, případně větší zasedání. Stůl do jídelny se nám také moc hodí, protože je dost velký na to, abychom se u něj sešli všichni dospělí, a jak už to tak bývá, i u oběda mohli řešit problémy našich dětí.

 

Od firmy SOUFFLET AGRO jsme dostali 20 000 Kč na nákup elektrospotřebičů. Peníze jsme beze zbytku využili. Koupili jsme nové lednice, protože ty staré již byly energetické náročné a netěsnily. Dále máme nové varné konvičky a šlehač, z čehož mají radost hlavně tety, protože jim usnadní samostatné vaření o víkendech a prázdninách a přípravu snídaní a svačin do školy. A děti mají zase radost ze dvou nových tabletů, které budou sloužit především pro výukové programy na opakování vyjmenovaných slov a učiva, které jim moc nejde.

 

Moc oběma firmám děkujeme a jsme rádi, že se stále najdou lidé, kteří jsou ochotní nám věnovat část z vydělaných peněz, aby se dětem v dětském domově žilo lépe.

Oběma firmám přejeme pracovní úspěchy a těšíme se na další spolupráci.