Obchůdky s Albertem

21. 12. 2016 – Letošní Obchůdek s Albertem se nám velice vydařil

V pátek 16. prosince odpoledne a v sobotu 17. prosince  po celý den jsme měli možnost prodávat naše výrobky v supermarketu Albert v Prostějově v Janáčkově ulici. Zapojili jsme se do projektu Obchůdky s Albertem, který pro dětské domovy pořádal Nadační fond Albert. Náš stánek nabízel různé výrobky, které vyrobili s pomocí vychovatelů naše děti. Na materiál nám přitom nemalou částkou přispěl právě Nadační fond Albert.

Šlo věsmes o věci vánoční- od svíček, vánočních dekorací, vánočních ozdob z pedigu i jiných materiálů až po svícny či voňavé sáčky. Možnost byla koupit si také různé dárky pro své blízké-obrázky z přírodnin, decoupage, glycerinová mýdla. Každý si mohl najít to své.

S výsledkem prodeje jsme byli velice spokojeni, prodali jsme všechny výrobky. Vydělané peníze se vrátí našim dětem. Z utržených peněz dostanou část jako kapesné děti, které prodávaly a větší část půjde na financování výletu do Aqualandu Moravia pro děti, které vyráběly. Za menší část zakoupíme výtvarné potřeby pro další zájmovou činnost dětí.

Celý Obchůdek byl pro nás velmi zdařilý a přínosný a hlavně dětem ukázal, že " bez práce nejsou koláče" a nic není zadarmo.

Děkujeme Nadačnímu fondu Albert za možnost zúčastnit se tak přínosné akce i pracovníkům supermarketu Albert v Janáčkově ulici v Prostějově za vstřícnost a pomoc při provozu našeho Obchůdku.

Těšíme se na Obchůdky s Albertem 2017!