Petra opět vítězkou

29. 05. 2016 – Petra zvítězila již ve druhé literární soutěži

Brněnská firma AC consulting vyhlásila  v loňském roce literární soutěž o nejlepší fantasy povídku, které se zúčastnily se svými povídkami sestry Eva a Petra. A povídka Můj skřítek sedmnáctileté Petry byla vyhlášena mezi nejlepšími a uveřejněna v knize Příběhy hrdinů.

V sobotu 28.5. proběhl v Brně  křest této knihy, kterého se obě děvčata mohla zúčastnit. A knihu křtili opravdu zajímaví  lidé- totiž zpěvák Radek Banga a modelka Veronika Kašáková, která sama vyrůstala v dětském domově. Zvláště její slova o tom, co jí domov dal a jaké to bylo po jeho opuštění byla pro naše děti velmi inspirativní. Ale aby to nebylo jen vážné, děti si také zařádily při malém vystoupení Radka Bangy, kterému se podařilo rozhýbat půlku náměstí Svobody v Brně, kde celý křest probíhal.

Děti, jejichž příběhy jsou v knize uveřejněny, dostaly od firmy AC consulting krásný dárek-tablet Lenovo-to aby se jim přístě dobře psalo. Nutno říct, že příběhy jsou opravdu krásné a kniha byla k prodeji i kolemjdoucím lidem a výtěžek z prodeje půjde na podporu  dalších projektů pro děti z dětských domovů.

Moc děkujeme firmě AC consulting a snad tato naše spolupráce nebyla poslední.