Projekt Proměna s NFVK

29. 09. 2018 – Petra se zúčastnila "Proměny" s Veronikou Kašákovou

Ve středu 26. září jsme se vypravili s naší Petrou do Prahy, aby se zúčastnila projektu Proměna, který pro dospívající děti z dětských domovů pořádá Nadační fond Veroniky Kašákové, úspěšné modelky, která sama vyrostla v dětském domově. Nutno dodat, že se jedná o proměnu vzhledu, jejíž cílem je ukázat mladým dívkám, že každá může být krásná a podpořit jejich sebevědomí, které je mnohdy velmi malé.

Po příjezdu  a zahájení si Petru vzal do parády kadeřník a vytvořil jí velmi zajímavý účes. Podle potřeby může Petra vypadat buď jako rocková hvězda nebo jako princezna ( viz foto).  Po dvou hodinách u kadeřníka jsme se přesunuli do fotoateliéru Rafael na Žižkov, kde se Petře pro změnu věnovala vizážistka, nalíčila ji a oblékla podle posledních trendů. Třešinkou na dortu bylo profesionální focení. To si Petra opravdu užila a bude mít na vydařený den památku v podobě krásných fotek.

Děkujeme všem, kteří se na Proměně naší Petry podíleli a těšíme se na osobní setkání a besedu  s Veronikou Kašákovou, které proběhne 22. listopadu v našem domově.