Rozloučení před vánočními prázdninami

21. 12. 2014 – Před vánočními prázdninami jsme se rozloučili na besídce s realitní kanceláří Okno nemovitostí

Ve čtvrtek 18.prosince bylo u nás v domově od rána rušno. Připravovali jsme totiž předvánoční posezení a zároveň rozloučení dětí i zaměstnanců před volnem a odjezdy na vánoční prázdniny. Celá akce se konala za pomocí realitní kanceláře Okno nemovitostí z Brna, která nás nedávno oslovila s nabídkou ke spolupráci.

Nejprve měla realitní kancelář své vlastní zhodnocení roku, ale i toho se účastnily naše děti. Starší dívky vařily kávu a nosily účastníkům občerstvení. Po této oficiální části jsme se všichni společně odebrali na oběd do restaurace Pácl a po výborném obědě již probíhala neoficiální část. Děvčata Nikola a Sára zazpívala několik písní, Martin zahrál vánoční koledy na trubku a pak už se všichni přihrnuli rozbalit dárky. Ty  ještě před štědrým dnem děti dostaly od pracovníků kanceláře. A byly to dárky opravdu krásné-hračky, stavebnice, cyklistické přilby, knihy, pro dívky kosmetika. Poté ještě děti vzaly své nové přátele, aby jim ukázaly své pokojíčky i společné prostory, kde tráví volný čas.

Celé setkání bylo pro nás velmi příjemné, moc děkujeme pracovníkům realitní kanceláře Okno nemovitostí za krásné zážitky i dárky a těšíme se na další spolupráci v příštím roce.

Večer ještě následovala malá besídka už jen pro děti a zaměstnance domova. Moc pěkný program připravily děti pod vedením vychovatelů rodinné skupiny starších. Tanec, zpěv, recitace, humorné scénky ze současnosti-všem se líbily a všichni se výborně bavili. Na závěr ještě pár tanečků, zpěv koled a už honem spát. V pátek totiž děti čekal poslední školní den v tomto roce. A pak už Vánoce, prázdniny, nový rok.

Všichni si přejeme, aby nový rok 2015 byl alespoň tak dobrý jako ten 2014!