Setkání s RK Okno nemovitostí

07. 09. 2021 – Prázdniny jsme ukončili s naším sponzorem a kamarádem RK Okno nemovitostí

31.srpna, poslední prázdninový den, nás po delší koronavirové přestávce navštívili pracovníci RK Okno nemovitostí. Tato realitní kancelář je naším dlouhodobým sponzorem, a snad můžeme říci, že už i přítelem. Pro jejich zaměstnance a naše děti jsme uspořádali Zahradní slavnost, kterou RK zafinancovala. Kvůli dešti se Zahradní slavnost sice  konala v jídelně, přesto byla velmi vydařená. Sešlo se téměř třicet zaměstnanců RK z celé Moravy a všechny děti a dospělí z Plumlova i Konice. Ani jsme se do jídelny všichni nemohli vejít.

Spontánní setkání dětí s dospělými po delší době, zvídavé otázky, jak jsme zvládli celý minulý náročný školní rok, povídání o plánech do budoucna, ale už i domluva na vánoční besídce ( snad bude)- to všechno se odehrávalo  v naší jídelně. K tomu výborné grilované maso, sladké dobroty, jako věnečky, štrúdl, bábovka, řezy, dále  ovoce a spousta dárků od návštěvy pro děti. Myslím, že všichni byli velmi spokojeni.

Děkujeme RK Okno nemovitostí za možnost takové příjemné setkání uskutečnit,  ale  i vychovatelům z Plumlova za jeho  přípravu.

Těšíme se na setkání v Brně o Vánocích!