Svatební den 2016

21. 02. 2016 – 20.února jsme vystoupili ve Smržicích na Svatebním dni

Letos už podruhé jsme přijali pozvání do restaurace U hřiště ve Smržicích, kde se v sobotu 20. února konal již 5.ročník Svatebního dne. Je to vlastně přehlídka všeho, co jen lze ve svatební den uplatnit a využít. Krásné svatební šaty, účesy, prstýnky, svatební kytice, svatební tabule. To vše je připraveno pro svatbychtivé zájemce a nejenom pro ně. Spektrum lidí, kteří se přišli podívat bylo opravbdu široké- od potencionáních nevěst a ženichů, až po ty, kteří mají svatbu již dávno za sebou nebo naopak hodně před sebou. 

To vše bylo provázeno zajímavým programem, který uváděla Martina Procházková z rádia Haná. A právě naše děvčata přispěla významnoui měrou do programu. V průběhu dvou desetiminutových vystoupení předvedla bezchybnou hru na klavír Michaela, na zobcovou flétnu Eva, Anička krásně čistě zazpívala a taky zabrnkala na klavír a Eva s Petrou zarecitovaly básně o zimě. Všechna děvčata sklidila velký potlesk, protože vystoupení se jim krásně povedlo.

Na závěr celého opravdu vydařeného odpoledne nám paní Coufalová z restaurace U hřiště předala peníze, které byly vybrány na dobrovolném vstupném. Ty využijeme na sportovní  a kulturní aktivity pro naše děti. Práve  teď se nám moc hodí, protože za týden začínají jarní prázdniny.

Moc děkujeme za pozvání, krásně strávené odpoledne i za finanční příspěvek a těšíme se přístí únor na shledanou ve Smržicích.