Svatební den

17. 01. 2015 – 17. ledna vystoupily naše děti na Svatebním dni ve Smržicích

Po Vánocích jsme dostali pozvání do Smržic, kde se 17. ledna  konal v restauraci U hřiště Svatební den. Naše děti zde dostaly možnost předvést, co umějí. A tak Martin, Sára, Nikola a Michaela týden dopředu pilovali svá vystoupení, aby byla dokonalá. A opravdu se jim povedla. Sára a Nikolka zpívaly krásně čistě, Martin předvedl jedno ze svých pěkných vystoupení na trubku a  také Míša krásně zahrála svou verzi písně z filmu Titanic na klavír. Všichni sklidili velký potlesk.

Vystoupení dětí střídala módní přehlídky svatebních a společenských šatů, takže hlavně děvčata měla možnost shlédnout krásné modely a hledat inspiraci pro svou případnou budoucí svatbu.

Na závěr náš pan ředitel od organizátorů přebral finanční obnos z dobrovolného vstupného, který použijeme ke zkvalitnění zájmové činnosti našich dětí.

Bylo to pro nás moc pěkně strávené odpoledne a  děkujeme organizátorům Svatebního dne, jmenovitě paní Coufalové za pozvání i finanční příspěvěk a těšíme se příští rok ve Smržicích na shledanou.