Vánoce 2015

08. 01. 2016 – Letošní Vánoce byly velmi štědré

Máme začátek ledna, skončily dny sváteční a nastaly opět dny všední, pracovní. Ohlížíme se za letošními vánočními svátky a musíme konstatovat, že byly plné zážitků, pohody, ale byly pro naše děti velmi bohaté také po materiální stránce.

Poslední pracovní pátek před Vánocemi se sešli děti i zaměstnanci domova v hotelu Plumlov na přehradě, abychom se zde rozloučili se starým rokem. Pozvala nás sem realitní kancelář Okno nemovitostí, která se stala naším sponzorem  a přítelem už před dvěma lety. Po výborném občerstvení, o které se postarala realitní kancelář, naše děti na oplátku předvedly předvánoční program plný zpěvu, scének, básniček a tanečních čísel. Také děti obdržely od realitní kanceláře vánoční dárky dle vlastního výběru. Moc děkujeme za dárky i pěkné odpoledne v krásném prostředí hotelu Plumlov. Také bychom chtěli poděkovat samotnému hotelu Plumlov, který nám věnoval finanční částku na nákup vánočních dárků ( o charitativní akci hotelu Plumlov píšeme v jiném příspěvku na našich stránkách).

Rádi bychom také poděkovali všem ostatním fyzickým osobám i firmám, které nám věnovaly ať už peníze, materiální věci nebo zážitky. Konkrétně panu Michalu Ondrýskovi za finanční dar na nákup pomůcek pro nadané i handicapované děti, panu Bc. Martinu Tesárkovi za finanční dar na zájmovou činnost dětí, Mudr. Martinu Kuncovi za hry pro děti, Zahradnictví Marciánovi za vánoční stromky v kontejnerech, Lesům ČR za řezaný vánoční stromek. 

Naše poděkování patří také dalším firmám, jmenovitě Tender Legion, s.r.o. za finanční dar na nábytek pro děti a nové brusle, Elkov elektro, a.s. za žárovky, zářivky a finanční dar na výtvarné potřeby, HIPS, s.r.o. za prací prášky, reklamní agentuře Cheops PV CZ za bezplatný tisk PF a Vendi s.r.o. za tisk kalendáře z dětských prací.

Neziskové organizace  se podílely zejména na splnění vánočních přání dětem a nákupu dárků pod stromeček. Děkujeme nadaci Dejme dětem šanci a Okrašlovacímu spolku Prostějov v zastoupení ing. Milady Sokolové. Od nich děti obdržely oblečení, hračky, knihy, kosmetiku, elektroniku a sportovní potřeby. Také děkujeme Armádě ČR-posádce Vyškov, jmenovitě plk. Janu Boudovi za dárky pro děti a vstupenky na motokáry a do Aqualandu Pasohlávky.

Moc si vážíme pomoci všech výše jmenovaných, protože jejich dary pomohou k lepšímu životu dětem, které vyrůstají v dětském domově. Všem ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci v roce 2016.