Vánoční benefiční dražba škodovky pro náš domov

22. 12. 2016 – Na Štědrý den odstartuje online aukce retro vozu Škoda 105 L, jejíž výtěžek bude v plné výši věnován našemu dětskému domovu. Zájemci a filantropové mohou své nabídky přihazovat do 31. prosince do 10:00 hodin. Za dobročinným počinem stojí projekt Cestuj-klasikou.cz, který s nápadem přišel a auto do aukce poskytne.

Oranžový vůz, jemuž dali bývalí majitelé jméno Marcelka, prošel v tomto roce celkovou údržbou a má platnou STK. Na silnice vyjel poprvé v roce 1983. Marcelka je tedy plně připravena najít svůj nový domov a zároveň pomoci dětem, kteří dosud takové štěstí nemají. „V Cestuj-klasikou.cz už dávno víme, jak je kouzelné dělat druhým radost. Proto se Marcelka stala poslem tohoto úkolu a čeká, až se o ni poperete!” vzkazuje na závěr Lukáš Krpálek, provozovatel Cestuj-klasikou.cz.

Aukce proběhne na portále Aukro. Záštitu nad akcí převzalo Zdravé mesto Prostějov. Více informací o Marcelce, vč. zážitků prvního majitele, bohaté fotogalerie a vstupu do aukce najdete na www.cestuj-klasikou.cz/marcelka.