Velký úspěch našich dětí na Nejmilejším koncertě

17. 04. 2015 – Michaela zvítězila a Martin byl druhý v hudební kategorii-hra na nástroj

Krásného úspěchu dosáhla  Michaela  v regionálním kole  Nejmilejšího  koncertu, které se konalo 15.4. v klubu Teplo v Přerově. V kategorii hudební-hra na nástroj byla bezkonkurenčně první, kdy krásně a čistě zahrála na klavír těžkou skladbu Ameliawalz.

Vloni v tuto dobu se Martin zúčastnil regionálního kola Nejmilejšího koncertu, které se tehdy konalo v Olomouci . Hrál na trubku celkem bez výraznějšího úspěchu. A tehdy jsme si řekli, že bude rok cvičit a za rok uvidíme. Rok cvičil, zdokonaloval se a letos dosáhl velkého úspěchu. Umístil se druhý v kategorii hudební-hra na nástroj se skladbou Yesterday.

Ještě se letos zúčastnila Nejmilejšího koncertu Sára se zpěvem písně od Alžběty Kolečkářové  a Ewy Farne. Zpívala krásně, čistě, ale konkurence v kategorii sólový zpěv a kapely byla velká, tak se Sára tentokrát neumístila. Ale vůbec ji to nemusí mrzet, protože předvedla skvělý výkon.

Všem třem dětem moc gratulujeme a určitě je pro ně tento úspěch povzbuzením do další práce a důkazem toho, že naše děti umějí.

P.S. Nejmilejší koncert je soutěžní přehlídka zájmové umělecké činnosti dětí z dětských domovů, kterou jednou ročně pořádá  dětský domov, pověřený FICE, pro domovy  v působnosti jednotlivých DDÚ( v našem případě DDÚ Kopeček). Nejlepší účastníci z jednotlivých regionů se pak sejdou na nesoutěžní přehlídce, která se letos bude konat v květnu v Plzni.