Víkend na chatě Osinka

23. 05. 2024 – Užili jsme si moc hezký víkend

 První z našich rodinek vyrazila o víkendu na chatu Osinka…

 

Díky návrhu na spolupráci a partnerství s Vojenskými lesy a statky ČR, s.p., divize Plumlov, máme nově možnost rekreace a pobytu v přírodě. Pro všechny rodinné skupiny v Plumlově i Konici bylo dohodnuto víkendové vyžití v prostorách chaty Osinka nad Krumsínem.

 V polovině května sem vyrazila 1. rodinná skupina v kompletním složení všech dětí i vychovatelek.

Trošku deštivé počasí v pátek je neodradilo a tak po příjezdu a převzetí chaty si všichni prohlédli nejbližší okolí, zabydleli se a začali připravovat večerní posezení s opékáním špekáčků. Sedělo se a povídalo a navečer se přesunuli do chaty, kde s bohatým pohoštěním sledovali zápas MS v hokeji a fandili našim borcům.

Druhý den už se sluníčkem vyrazili na procházku přírodou, za osvěžením v rybníce, míčovými hrami a společným  povídáním , večerním posezením u ohně a rožněním.

I nedělní den přinesl odpočinek, relaxaci, procházky, hry a hlavně pocit, že Emča, Mia, Kája, Katka, Míša, Stela, Adam, Ivona a Kristýna jsou jedna velká super rodina…

 Tenhle víkend si všichni báječně užili a odpočinuli si.

 V červnu je na řadě další rodinná skupina a tak všem ve státním podniku Vojenské lesy a statky ČR, divize Plumlov DĚKUJEME !